Rufina Juškienė, kirpėja

Mados srityje dirbu nuo 1998 metų. Grožio srityje – nuo 2013 m. Tais metais įgijau kirpėjos diplomą. Supratusi, kad ši profesija yra mano aistra ir pašaukimas, tuo pat metu kruopščiai sėmiausi patirties ir mokiausi individualiai iš patyrusios Lietuvos meistrės. Įgytas dailės pedagogikos bakalauro laipsnis padeda ir darbe matyti visumą, rasti bendrą kalbą su klientais.
Dirbdama su klientais nepamirštu laiko skirti ir profesiniam tobulėjimui. Reguliariai dalyvauju „Allilon“, „Gary France“, „Davines“ renginiuose, skirtuose grožio specialistams. Kasmet stengiuosi gilinti žinias dalyvaudama bent viename tobulinimosi seminare.
Dar vienas mano privalumas – darbo vietą susikūriau pati, todėl galiu pasiūlyti klientams gerą kokybiško darbo ir kainos už kirpimą santykį.
Man svarbu, kad į kirpyklą užsukę žmonės jaustųsi kaip namuose – patogiai, jaukiai ir atsipalaiduotų. Siekiu nepriekaištingo rezultato. Mano tikslas – pabrėžti gražiausius žmogaus bruožus. Didžiausias darbo įvertinimas – kai iš kirpyklos išeidamas klientas nusišypso ir ištaria: „Iki, Rufina!”